Cykl związki

Związki cz. 1

   „Zawsze mi to robisz”, „Mam dość takich rozmów”, „Bo ty niczego nie rozumiesz”, „Wszystko jest na mojej głowie”, „Chętnie bym się z tobą zamienił”, „Nigdy mnie nie słuchasz”, „Źle to robisz”, „Dlaczego muszę cię o to prosić”, „Nie wytrzymam tego dłużej” itd. itd. itd.

Praca z parą z ich relacją jest fascynująca, dlatego, iż wierzę w miłość i w to, że ludzi połączyło coś niezwykłego, skoro zdecydowali się na życie razem. Oczywiście nie zawsze tak bywa i ludzie są w związkach z różnych powodów. Nie są to ani mniej ważne, ani mniej wartościowe związki, każdy związek, każda relacja to podróż, przygoda. A jak to bywa w książkach lub w filmach przygodowych jest czas kiedy świeci słońce i wszystko bohaterom dobrze się układa, są szczęśliwi. A jest też czas, że muszą zmagać się z wieloma przeciwnościami losu, jedne są niezależne od nich, a inne wynikają z poranień, których doznali w czasie tej wyprawy zwanej życiem.

Dlatego uważam, że każdy powinien zobaczyć, co wnosi do związku, zamiast szukać winnego. To jest podstawa do tego, żeby spojrzeć na relację. Nie ty zawsze i nigdy, ponieważ ważne są uczucia jednej i drugiej strony.

CDN. 😊